Eftalya !

Eftalya ;   2004 Yılında  İstanbul  Boğazda ;  Arnavutköy’de  hizmete başladı  ve  açıldığı günden itibaren  Boğaz’ın  en iyi balık restoranları  arasın­daki yerini aldı.

Sektörün içinde yetişen, müşterilerinin memnuniyetini her şeyden önce tutan kurucu ortaklarının sayesinde  Eftalya ;  yıllardır kalitesinden ve hizmetinden ödün vermeden misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Eftalya’nın menüsünde her çeşit deniz ürünü yer alıyor.  Lakerdası, ahtapotu, karides söğüşü, kalamarı, levrek ma­rinası, uskumrusu Eftalya’ya özgü soslarla marine edilerek dama­ğınızda unutulmayacak tatlar bırakıyor.

Eftalya’nın özelliği; mevsiminde mevsim balıkları ile tüm İs­tanbul’a yayılan özel soslu do­mates soğan salatası ve mezeleri; ye­mekten sonra mevsimine özel tatlılarıyla da menüsü kadar iddialı.

 

DENİZDEN TABAĞA

 

Eftalya Restaurant’da en çok beğenilen ve mekanımızı ön plana çıkaran unsurlar; balıkların mevsimine göre seçilmesi ve özel tedarikçilerimiz sayesinde taze olmasıdır. Balık ve tüm deniz ürünlerinin yanında mezelerde de bulunan taze otlar da özenle seçilerek formüle edilerek tatlandırılıyor ve tabaktaki yerini alıyor.

Hizmet ve lezzette rakip ta­nımayan Eftalya Restaurant, İstanbul’daki A-Plus    müşterilerinin yanında şehre gelen önemli misafirleri de ağırlamakta isim yapmış önemli bir markadır.

Eftalya Restaurant’ta misafirlerimiz valeli otoparkı, muhteşem   boğaz ve köprü manzarası   ile huzur dolu saatler yaşarken ayrıca tüm alanlarımız hijyene verdiği önemle fark yaratmaktadır.

Arnavutköy’de kurulan EFTALYA Restaurant’ın da kurucuları olan Burhan YAVUZ, Orhan YAVUZ, Sedat ÇELİK Vedat BEDİR,  Ömer ÖNDER ve Şükrü DEVECİ’nin deneyimleri sayesinde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmeniz için kurulmuş  8 kişilik mutfak ve 12 kişilik salon ekibiyle kaliteden ödün vermeden hızlı servis verilmekte.

Eğer siz de bir balık tutkunuysanız, her şeyden önce “lezzet, sıcaklık ve şıklık” diyenlerdenseniz, EFTALYA Restaurant tam size göre… Zengin menüsüyle ve kalitesiyle kısa zamanda siz de buranın müdavimleri arasında olacaksınız.

Misyonumuz

  • Çevreye Duyarlı Müşteri Hizmetleri Sunmak
  • Çalışanlara Çekici Bir Çalışma Ortamı Sağlayın
  • Sürekli İyileştirme Sağlayın
  • Kaliteli Hizmet
  • Kaliteli Malzeme Kullanımı
  • Kusursuz Hizmet